Forum o telenovelah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o telenovelah

Svet telenovel, igre, art in še veliko več, , , .
 
KazaloKazalo  PortalPortal  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Klepetalnica

Go down 
+15
*Dulce*
dulce_3
aLjaa.
:*:...ŁaŁek...:*:
girL
anCh
**ßlnčIiii*<3
Gaby
an.aHi*
Svitka
dannadul
mia colucci*
*RBDchica*
Ale.*
Anahi.*
19 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AvtorSporočilo
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeSre Jul 16 2008, 20:56

heiiiiiii. kaj kej delate
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeSre Jul 16 2008, 22:26

oiLa.Ma nič ravno sem na msn pršla in vidm da si me kLiklna Razz
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeČet Jul 17 2008, 11:54

heh, ta je dobra Razz Razz Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeČet Jul 17 2008, 11:56

Hehe. En lep pozdrau usm iz stola.haha Razz kako ste?
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
:*:...ŁaŁek...:*:
Moderator
Moderator
:*:...ŁaŁek...:*:


Število prispevkov : 3121
Age : 28
Registration date : 23/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeČet Jul 17 2008, 13:10

heila ma še kr gre zaile se ravno menimo kteri avto bomo kupili na novo ker nas je 6 v familiji te pa smo zai meli avto z 5 sedežami Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes no pa še odločamo se če gremo jst seka pa foter v gardaland Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy zai bom te šla ži 4 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy i'm so happy
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeČet Jul 17 2008, 21:48

O lepo to Very Happy Js sm bLa pa LEtos v Mirabilandiji. Lani pa v Gardalandu. Pa mi je bLo povsod qL. Samo na Blue Tornado oz. v Mirabilandiji imenovan Katun nisem upaLa it. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimePet Jul 18 2008, 11:22

eiiiiiii, blue tornado je pa neki najbolšga!!!!! Žou nej ti bo k nisi šla Razz Razz Veš kok je dobr... VAAA Razz
Nazaj na vrh Go down
:*:...ŁaŁek...:*:
Moderator
Moderator
:*:...ŁaŁek...:*:


Število prispevkov : 3121
Age : 28
Registration date : 23/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimePet Jul 18 2008, 13:36

wwa jst sem šla tud na blue tornado in je ffuul dober!!!sam sma se z sekico tak drli da na koncu rajš nisma kuple slike affraid o affraid affraid no drgač pa sem vrjeten šla na večino naprav celo v otroški svet sm šla pogledat tongue tongue tongue najrajš pa sem šla na kladivo al pa vlakec smrti da pol na koncu se sploh nisem več drgla ker mi je šlo na smeh Razz Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimePet Jul 18 2008, 13:42

Haha.Meni ni za blue tornado nič žou. bi šla tkoj nanjega če nebi biu tak začetek da moraš tko visoko gor.To mi je nekak najbolj gorzno.Pol gre itk vse tk hitr da ne dojemaš.V gardalandu nisem upala na prosti pad pol ko sem pa hotla it sem se pa ravno tak najedla da sm rekla bol da ne grem. In mi je blo tk žau da sem šla pol v Mirabilandiji na prosti pad Very Happy Vlakec smrti mi je pa res fain v Gardalandu.Sem šal tokat nanga da kar re sni pomoje. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimePet Jul 18 2008, 14:29

Jst sm šla tut na prosti pad. In ne grem nikol več, k je blu tuk grozn Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimePet Jul 18 2008, 15:07

Ma men ap psrosti pad ka vem. Js sm šla v Mirabilandiji na tazga ko se vsedeš in je kr višji od unga v gardalandu vsaj mens e je zdeu pa eni tut tok praujo.Pač sem šla na tazga ko te fuuL hitro gor potegne...in tkoj hitr dol spusti pol pa te spet dvigne bol počas gor in te ne spusti čiz do konca dol pa pol šenkrt mal gor pa pol do konca dol.
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
:*:...ŁaŁek...:*:
Moderator
Moderator
:*:...ŁaŁek...:*:


Število prispevkov : 3121
Age : 28
Registration date : 23/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimePet Jul 18 2008, 16:07

wwwaaawwwww to more bit pa ql!!jst pa sem šla na prosti pad najman 10 × ker jst mam fuul rada take stvari ko gre hitro je pa res da ko sem prvič šla gor sem se tak fotrove roker držala da sem mu jo skor zlomla Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes joojj pol ko so me pa slikali sem pa glih dol pogledala da smo se pol tak smejali da ni blo za nikamor Razz Razz Razz pol ko sem pa drugič šla z mamo pa sem sedela poleg neke italjanke ko se je tak drla da ja blo joj jst pa sem se ji smejala tongue tongue tongue joojjj kak mi je šlo na smeh sam pol pa smo gor šli pa se dul spustli te pa bi jo itq infarkt če je nebi hitro dul spravli jst sem pa potem še najmanj 10 krat gor šla ker mi je to preprosto v užitek!!!fuuulll mam rada adrenalin in zai če gremo letos tud v gardaland prvo kaj grem je prosti pad!!!komi čakam Razz Razz Razz Razz pa tornado blue!!!!
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimePet Jul 18 2008, 18:03

oo ful hudo to an...Js pa nekak nism az take stvari kaj vem. Sej tm v Mirabilandiji žou vlak smrti nid elou u Gardalandu mi je pa zakon vlak smrti. Prosti pad pa ka vem če bi šLa še kdej. Mogoč ja mogoč ne.hehe. Na sekvojo nisem mgola it ko se je tkt ravno pokvarila in pol se nism upala. Je pa v Mirabilandiji bLo neki podobnega samo da nisi šou na glavo se je pa drugač pot odsekala. In tm je blo super Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
:*:...ŁaŁek...:*:
Moderator
Moderator
:*:...ŁaŁek...:*:


Število prispevkov : 3121
Age : 28
Registration date : 23/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimePet Jul 18 2008, 18:17

wwaa jst bi tud šla v Mirabilandijo!!pa uno je tud fuul doro ko ko gor sam štirje lahk naenkrat sedijo!!!mislim da se po naše reče cekularka Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes na tisto sem tud šla pa je bla fuul gužva!!! bounce bounce bounce bounce
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimePet Jul 18 2008, 18:39

°°×LaLy°°× je napisal/a:
wwaa jst bi tud šla v Mirabilandijo!!pa uno je tud fuul doro ko ko gor sam štirje lahk naenkrat sedijo!!!mislim da se po naše reče cekularka Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes na tisto sem tud šla pa je bla fuul gužva!!! bounce bounce bounce bounce
Tole pa lih ne vem kaj mislš.Opiši malo kaj delaš na tem oz. kaj dela s tabo.xP
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
:*:...ŁaŁek...:*:
Moderator
Moderator
:*:...ŁaŁek...:*:


Število prispevkov : 3121
Age : 28
Registration date : 23/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimePet Jul 18 2008, 19:00

am pravzaprav je neke vrste nova naprava in stoji poleg vlakca smrti pa piramide no v glavnem tam je pač tako vozilo ko se vsedeta spredi dva pa vzadi dva pol pa se pelejo tak gor po takih tirih podobno ko pri tornado blue in pol je preobračajo malo na glavo pa spet malo so ravno pol pa spet na glavo!!fuul carsko!! a nisi vidla???
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeSob Jul 19 2008, 12:14

Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
aLjaa.
Zlati član
Zlati član
aLjaa.


Število prispevkov : 1865
Age : 29
Registration date : 24/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeSob Jul 19 2008, 12:22

Sekvoja je čist zram vlakca smrti...
Nazaj na vrh Go down
:*:...ŁaŁek...:*:
Moderator
Moderator
:*:...ŁaŁek...:*:


Število prispevkov : 3121
Age : 28
Registration date : 23/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeSob Jul 19 2008, 12:44

Svitka je napisal/a:
Ja to je pa SEKVOJA a ni? http://lh3.ggpht.com/_PSM-PR-Y55Q/RsHDCdBAtRI/AAAAAAAACJg/cYJ-1vHFqI0/CRW_9913.jpg js tole mislm. A je pravo?

am ja to je to sam men ni prikazalo slike ampak ja vrjeten je tisto kar misliš. am...ja je poleg vlakca smrti Very Happy Very Happy je še kddo bil v gardalandu razen nas 3??
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeSob Jul 19 2008, 13:02

ha pomoje je to to. Kos eijo štirje pa greš tk gor pol aps e peleš na ravnost pa počas gre bolj.pol te na glavo obrne ko ti kr zmanka poti ane. pa tak...
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
aLjaa.
Zlati član
Zlati član
aLjaa.


Število prispevkov : 1865
Age : 29
Registration date : 24/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeSob Jul 19 2008, 13:07

Ja pač dol na glavo de obrne pa pol spet nazaj pa spet na glavo...
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeSob Jul 19 2008, 14:32

ally je napisal/a:
Ja pač dol na glavo de obrne pa pol spet nazaj pa spet na glavo...
Jap tko gre ja Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
aLjaa.
Zlati član
Zlati član
aLjaa.


Število prispevkov : 1865
Age : 29
Registration date : 24/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeSob Jul 19 2008, 15:07

°°×LaLy°°× je napisal/a:
Svitka je napisal/a:
Ja to je pa SEKVOJA a ni? http://lh3.ggpht.com/_PSM-PR-Y55Q/RsHDCdBAtRI/AAAAAAAACJg/cYJ-1vHFqI0/CRW_9913.jpg js tole mislm. A je pravo?

am ja to je to sam men ni prikazalo slike ampak ja vrjeten je tisto kar misliš. am...ja je poleg vlakca smrti Very Happy Very Happy je še kddo bil v gardalandu razen nas 3??

Ja jst sm bla u gardalandu...

Pr sekvoji takrat ko smo mi bli je bla taka gužva da sploh na vrsto nisi mogo prit.
Nazaj na vrh Go down
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeNed Jul 20 2008, 12:40

ja to je tutu ful vredi, k se peleš z vlakom na glav pa s5 nazaj... Razz Razz
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitimeNed Jul 20 2008, 12:57

Dobro jutro oz. za nekatere dobr dan. Zame ravno ne kr sm komi ustala čeprou ura že skor 12:00. Kako ste kej? Kaj počnete
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
Sponsored content





Klepetalnica - Page 37 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 37 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Klepetalnica
Nazaj na vrh 
Stran 37 od 40Pojdi na stran : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o telenovelah :: Ostalo :: Klepetalnica-
Pojdi na: