Forum o telenovelah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o telenovelah

Svet telenovel, igre, art in še veliko več, , , .
 
KazaloKazalo  PortalPortal  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!

Go down 
+4
Svitka
××AnčY××
:*:...ŁaŁek...:*:
*bebe*
8 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next

Ali boste šli na koncert ne glede na vse?
 da
 ne
Rezultati ankete
AvtorSporočilo
*bebe*
Novi član
Novi član
*bebe*


Število prispevkov : 37
Age : 33
Registration date : 17/04/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeČet Maj 08 2008, 18:52

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!
Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! 025

Različni jeziki niso več ovira, da se Evropejci povežejo z glasbo skupine RBD.

Z veliko volje, da prinesejo Mehiko bliže k Evropi, najpomembnejša in najslavnejša pop skupina našega časa šteje le dneve in odšteva mesece, da se odpravi na glasbeno osvajanje držav kot so Srbija, Slovenija, Poljska in Romunija, kjer bodo nastopili konec avgusta in v začetku septembra tega leta. Predstavili bodo tudi revijo naslovom Generatia Rebelde, samo za prave fane.

Zaenkrat so potrjeni samo 4 koncerti turneje EMPEZAR DESDE CERO WORLD TOUR 2008 na starem kontinentu, v krajih kjer so že od začetka predvajanje telenovele Rebelde fani, katerim se je zaradi tega obrnil svet na glavo.

Zaenkrat so potrjeni datumi: 24. avgust – Romunija, 30. in 31. avgust sta rezervirana za države Srbijo in Slovenijo, na Poljski pa naj bi nastopili 1. septembra.
Nazaj na vrh Go down
https://super-novelas.slovenianforum.com
:*:...ŁaŁek...:*:
Moderator
Moderator
:*:...ŁaŁek...:*:


Število prispevkov : 3121
Age : 28
Registration date : 23/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeČet Maj 08 2008, 18:56

jaz vrjetno ne bom šla ker ne da si ne morem privoščit starci me vrjetno nebi spustli v halo tivoli kr samo mogoče če bi šla sekica zraun sam ne vrjemem da bi lahk šla upam da tisti ki boste šli da boste uživali jaz na žalost ne bom mogla..........vsaj zdai tako kaže lahk pa se narei žudež in bom lahko šla kar je ene proti miljon Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
××AnčY××
Obsedenec
Obsedenec
××AnčY××


Število prispevkov : 831
Age : 29
Registration date : 18/04/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeČet Maj 08 2008, 19:59

Sad Sad ja tud jaz ne bom mogla iz istih razlogov kot lavra pa še ziher bo velika gužva tak da... Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimePet Maj 09 2008, 19:25

Upaaaam. da so ti datumi resnični.Ker js grem na RBD ne glede na vse. Brat mi je oblubu karto za odličn uspeh.Kar tut upam da bom dosegla Very Happy Drugače si jo kupim sama, če mi slučajno starši nebi kupili karte v kar dvommim. Sama najbrž tut ne bom smela it tja. Sam se je brat ponudu da bo šu z mano. SIcr n obožuje rock sam bo šel tut na RBD z mano.Pa tko in tko bodo šle še frendice vrjetn...waaaa....komi čakam. Parter 1. vrsta Razz Če bo use tko kt bi js hotela. Very Happy

Sam js pa sm zasledila, da naj bi pršli v Slovenijo enkrt septembra. Pol pa nwm. Kje pa si dobila te podatke??
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
aLjaa.
Zlati član
Zlati član
aLjaa.


Število prispevkov : 1865
Age : 29
Registration date : 24/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimePet Maj 09 2008, 19:28

jst bom še vidla če bom šla.sam sm gledla na interneti posnetke njihove iz koncetov pa mislim da se nena splača it zaraji tega kr jih komi slišiš kaj pojejo pa full se feni tišijo da bi bli čim bol uspred...
Nazaj na vrh Go down
*bebe*
Novi član
Novi član
*bebe*


Število prispevkov : 37
Age : 33
Registration date : 17/04/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimePet Maj 09 2008, 19:33

Citiram :
Upaaaam. da so ti datumi resnični.Ker js grem na RBD ne glede na vse. Brat mi je oblubu karto za odličn uspeh.Kar tut upam da bom dosegla Very Happy Drugače si jo kupim sama, če mi slučajno starši nebi kupili karte v kar dvommim. Sama najbrž tut ne bom smela it tja. Sam se je brat ponudu da bo šu z mano. SIcr n obožuje rock sam bo šel tut na RBD z mano.Pa tko in tko bodo šle še frendice vrjetn...waaaa....komi čakam. Parter 1. vrsta Razz Če bo use tko kt bi js hotela. Very Happy

Sam js pa sm zasledila, da naj bi pršli v Slovenijo enkrt septembra. Pol pa nwm. Kje pa si dobila te podatke??

to novico sm najdla na strani http://www.roptus.com, pod NOTICIAS, podnaslov: Al Norte, al Sur y al Este Europeo Llegará la gira mundial de RBD Very Happy

jst grem na koncert ne glede na vse ker bom drgač ''umrla'', ej kje je parter?
Nazaj na vrh Go down
https://super-novelas.slovenianforum.com
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimePet Maj 09 2008, 19:36

*bebe* je napisal/a:
Citiram :
Upaaaam. da so ti datumi resnični.Ker js grem na RBD ne glede na vse. Brat mi je oblubu karto za odličn uspeh.Kar tut upam da bom dosegla Very Happy Drugače si jo kupim sama, če mi slučajno starši nebi kupili karte v kar dvommim. Sama najbrž tut ne bom smela it tja. Sam se je brat ponudu da bo šu z mano. SIcr n obožuje rock sam bo šel tut na RBD z mano.Pa tko in tko bodo šle še frendice vrjetn...waaaa....komi čakam. Parter 1. vrsta Razz Če bo use tko kt bi js hotela. Very Happy

Sam js pa sm zasledila, da naj bi pršli v Slovenijo enkrt septembra. Pol pa nwm. Kje pa si dobila te podatke??

to novico sm najdla na strani http://www.roptus.com, pod NOTICIAS, podnaslov: Al Norte, al Sur y al Este Europeo Llegará la gira mundial de RBD Very Happy

jst grem na koncert ne glede na vse ker bom drgač ''umrla'', ej kje je parter?
aha. no usper sva že 2. Parter je spodi.Pač tam ko stojiš ane. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
*bebe*
Novi član
Novi član
*bebe*


Število prispevkov : 37
Age : 33
Registration date : 17/04/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimePet Maj 09 2008, 19:57

Svitka je napisal/a:
*bebe* je napisal/a:
Citiram :
Upaaaam. da so ti datumi resnični.Ker js grem na RBD ne glede na vse. Brat mi je oblubu karto za odličn uspeh.Kar tut upam da bom dosegla Very Happy Drugače si jo kupim sama, če mi slučajno starši nebi kupili karte v kar dvommim. Sama najbrž tut ne bom smela it tja. Sam se je brat ponudu da bo šu z mano. SIcr n obožuje rock sam bo šel tut na RBD z mano.Pa tko in tko bodo šle še frendice vrjetn...waaaa....komi čakam. Parter 1. vrsta Razz Če bo use tko kt bi js hotela. Very Happy

Sam js pa sm zasledila, da naj bi pršli v Slovenijo enkrt septembra. Pol pa nwm. Kje pa si dobila te podatke??

to novico sm najdla na strani http://www.roptus.com, pod NOTICIAS, podnaslov: Al Norte, al Sur y al Este Europeo Llegará la gira mundial de RBD Very Happy

jst grem na koncert ne glede na vse ker bom drgač ''umrla'', ej kje je parter?
aha. no usper sva že 2. Parter je spodi.Pač tam ko stojiš ane. Very Happy

na konc une piste a ne? sej boljš d stojimo k bo itak žur Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://super-novelas.slovenianforum.com
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimePet Maj 09 2008, 21:02

Jst grem na koncert, pa čče je to takrat k je 1. dan šole al pa če ne!!!! Very Happy :srce: :srce: :srce: :srce:
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeSob Maj 10 2008, 16:36

RBD bojo za ziher v Sloveniji 31. avgusta. Šla sem pogledat na njihovo uradno spletno stran, kjer majo napisane datume koncertov. In piše tudi za Slovenijo za 31.8. tko da ja.
RBD PRIHAHJAJO V SLOVENIJO :srce: :srce: :srce: Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
*bebe*
Novi član
Novi član
*bebe*


Število prispevkov : 37
Age : 33
Registration date : 17/04/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeSob Maj 10 2008, 17:14

Svitka je napisal/a:
RBD bojo za ziher v Sloveniji 31. avgusta. Šla sem pogledat na njihovo uradno spletno stran, kjer majo napisane datume koncertov. In piše tudi za Slovenijo za 31.8. tko da ja.
RBD PRIHAHJAJO V SLOVENIJO :srce: :srce: :srce: Very Happy Very Happy Very Happy

to je men sicer suuuuper, ampk mam pa eno dilemo. k majo oni dve uradne spletne strani?
ker rbd.com.mx je ena, ta druga je pa grupo-rbd.com.
pa na obeh piše sitio oficial Question
Nazaj na vrh Go down
https://super-novelas.slovenianforum.com
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeSob Maj 10 2008, 17:45

*bebe* je napisal/a:
Svitka je napisal/a:
RBD bojo za ziher v Sloveniji 31. avgusta. Šla sem pogledat na njihovo uradno spletno stran, kjer majo napisane datume koncertov. In piše tudi za Slovenijo za 31.8. tko da ja.
RBD PRIHAHJAJO V SLOVENIJO :srce: :srce: :srce: Very Happy Very Happy Very Happy

to je men sicer suuuuper, ampk mam pa eno dilemo. k majo oni dve uradne spletne strani?
ker rbd.com.mx je ena, ta druga je pa grupo-rbd.com.
pa na obeh piše sitio oficial Question
ja js sm to gledala na grupo-rbd.com ker majo pač u treh jezikih to stran in sm šla u angleščini gledat, da sm bolj razumela kam pofledat it kje so koncerti pa to.Vstopnic pa mislm da še nikjer ne prodajajo.Usaj preko neta ne Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeSob Maj 10 2008, 17:46

Ja res je, za zdj piše na njihovih straneh, da majo v Sloveniji kocert 31.avgusta. Vendar pa se datumi spreminjajo, zato to ni čisto natančen datum. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeSob Maj 10 2008, 17:54

**ßlnčIiii*<3 je napisal/a:
Ja res je, za zdj piše na njihovih straneh, da majo v Sloveniji kocert 31.avgusta. Vendar pa se datumi spreminjajo, zato to ni čisto natančen datum. Very Happy
ja to je pa tudi res, da se datumi spreminjajo.Sam je anpredek to, da je datum sploh na njihovi uradni spletni strani. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeSob Maj 10 2008, 17:55

Svitka je napisal/a:
**ßlnčIiii*<3 je napisal/a:
Ja res je, za zdj piše na njihovih straneh, da majo v Sloveniji kocert 31.avgusta. Vendar pa se datumi spreminjajo, zato to ni čisto natančen datum. Very Happy
ja to je pa tudi res, da se datumi spreminjajo.Sam je anpredek to, da je datum sploh na njihovi uradni spletni strani. Very Happy

Ja res, sam so bli tut za 7.6. in za 21.6 je biu datum tm, pa so pol kar prestavli
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeSob Maj 10 2008, 18:05

**ßlnčIiii*<3 je napisal/a:
Svitka je napisal/a:
**ßlnčIiii*<3 je napisal/a:
Ja res je, za zdj piše na njihovih straneh, da majo v Sloveniji kocert 31.avgusta. Vendar pa se datumi spreminjajo, zato to ni čisto natančen datum. Very Happy
ja to je pa tudi res, da se datumi spreminjajo.Sam je anpredek to, da je datum sploh na njihovi uradni spletni strani. Very Happy

Ja res, sam so bli tut za 7.6. in za 21.6 je biu datum tm, pa so pol kar prestavli
aja.Js pa nism vidla za 7.6. in pa 21.6. tam datum. Sm na enis rugi spletni strani na kateri je pisalo, da ni potrjeno. Na tej ko sm ap zj pa nism vidla.
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeSob Maj 10 2008, 18:07

Svitka je napisal/a:
**ßlnčIiii*<3 je napisal/a:
Svitka je napisal/a:
**ßlnčIiii*<3 je napisal/a:
Ja res je, za zdj piše na njihovih straneh, da majo v Sloveniji kocert 31.avgusta. Vendar pa se datumi spreminjajo, zato to ni čisto natančen datum. Very Happy
ja to je pa tudi res, da se datumi spreminjajo.Sam je anpredek to, da je datum sploh na njihovi uradni spletni strani. Very Happy

Ja res, sam so bli tut za 7.6. in za 21.6 je biu datum tm, pa so pol kar prestavli
aja.Js pa nism vidla za 7.6. in pa 21.6. tam datum. Sm na enis rugi spletni strani na kateri je pisalo, da ni potrjeno. Na tej ko sm ap zj pa nism vidla.
No ja, kakorkoli že, jst grem ne glede na vse Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeSob Maj 10 2008, 18:09

**ßlnčIiii*<3 je napisal/a:
Svitka je napisal/a:
**ßlnčIiii*<3 je napisal/a:
Svitka je napisal/a:
**ßlnčIiii*<3 je napisal/a:
Ja res je, za zdj piše na njihovih straneh, da majo v Sloveniji kocert 31.avgusta. Vendar pa se datumi spreminjajo, zato to ni čisto natančen datum. Very Happy
ja to je pa tudi res, da se datumi spreminjajo.Sam je anpredek to, da je datum sploh na njihovi uradni spletni strani. Very Happy

Ja res, sam so bli tut za 7.6. in za 21.6 je biu datum tm, pa so pol kar prestavli
aja.Js pa nism vidla za 7.6. in pa 21.6. tam datum. Sm na enis rugi spletni strani na kateri je pisalo, da ni potrjeno. Na tej ko sm ap zj pa nism vidla.
No ja, kakorkoli že, jst grem ne glede na vse Very Happy Very Happy Very Happy
Ja js tudi. Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
*bebe*
Novi član
Novi član
*bebe*


Število prispevkov : 37
Age : 33
Registration date : 17/04/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeSob Maj 10 2008, 18:25

**ßlnčIiii*<3 je napisal/a:
Ja res, sam so bli tut za 7.6. in za 21.6 je biu datum tm, pa so pol kar prestavli

ta prejšnja datuma sta bla samo na rbd-tenerife in ne tut na uradnih straneh se mi zdi
Nazaj na vrh Go down
https://super-novelas.slovenianforum.com
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeSob Maj 10 2008, 18:28

Jst kokr se spomnm sta bla tut na uradni strani......Sj možn da se motm, ampk se mi zdi da tut ja Smile
Nazaj na vrh Go down
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeNed Maj 11 2008, 22:32

Ne vem js. Čiz možn d je blo tut na uradni strani. Very Happy Važn d pridejo Razz
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimePon Maj 12 2008, 18:31

Potrjen Datum je 5.september 2008!!!
Nazaj na vrh Go down
*bebe*
Novi član
Novi član
*bebe*


Število prispevkov : 37
Age : 33
Registration date : 17/04/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimePon Maj 12 2008, 19:45

jp, smo dobil po mejlu vsi člani TT kluba Very Happy
sej je še boljš kot na začetku tedna
Nazaj na vrh Go down
https://super-novelas.slovenianforum.com
dannadul
Uporabnik
Uporabnik
dannadul


Število prispevkov : 595
Age : 30
Registration date : 07/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeTor Maj 20 2008, 15:29

Lohka js tu neki popravim?

koncet je 5.9.

pejte na www.rebelde.si
tam so se adminke prou pozanimale preko teh ki organizirajo koncerte in u Telenovele Total tut piše Smile

na www.vstopnice.com pa piše glede kart !

LP, dannadul ;*
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.si
Gaby
Admin
Admin
Gaby


Število prispevkov : 562
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitimeTor Maj 20 2008, 19:02

Jej! Js grem na koncert!!!! Komi čakam!!!!!!!!!!! Oziroma... Sploh ne morem čakat!!! :HS:
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.si
Sponsored content





Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!   Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Datum koncerta skupine RBD v Sloveniji!!!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Dodaten koncert skupine RBD !!!
» RBD Koncert v Sloveniji
» RBD zahteve v sloveniji.

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o telenovelah :: Ostalo :: Novice-
Pojdi na: