Forum o telenovelah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o telenovelah

Svet telenovel, igre, art in še veliko več, , , .
 
KazaloKazalo  PortalPortal  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Zmagovalec Big Brotherja!

Go down 
+3
*Dulce*
:*:...ŁaŁek...:*:
Gaby
7 posters

Kdo naj zmaga v Big Brotherju??
 Sandi
 Naske
 Marcelo
 Mateja
Rezultati ankete
AvtorSporočilo
Gaby
Admin
Admin
Gaby


Število prispevkov : 562
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Zmagovalec Big Brotherja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Zmagovalec Big Brotherja!   Zmagovalec Big Brotherja! Icon_minitimeTor Jun 10 2008, 18:12

Ali gledate Big Brother, in komu najbolj Privoščite zmago in zakaj???
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.si
:*:...ŁaŁek...:*:
Moderator
Moderator
:*:...ŁaŁek...:*:


Število prispevkov : 3121
Age : 28
Registration date : 23/02/2008

Zmagovalec Big Brotherja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zmagovalec Big Brotherja!   Zmagovalec Big Brotherja! Icon_minitimeTor Jun 10 2008, 18:36

Naskeju!! zato ker je edini še pr seb v hiši pa se vsaj normalno vede .sei mateja je tud fuul cool sam se mi je toti teden mal zamerla kr nonstop gnjavi pa teži kr jo zanima kaj tayb dela in je cela zamorjena. sicer pa naskeju tud prvošim zato ker pač ni ravno najbolj bogat kolker sem slišala kr baje fuul dela mama pa ma ful minimalno plačo pa še za brata more skrbet Very Happy
Nazaj na vrh Go down
*Dulce*
Začetnik
Začetnik
*Dulce*


Število prispevkov : 195
Age : 34
Registration date : 09/02/2008

Zmagovalec Big Brotherja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zmagovalec Big Brotherja!   Zmagovalec Big Brotherja! Icon_minitimeTor Jun 10 2008, 18:45

Jaz sem dala Sandija, ker je faca Very Happy saj naske je tudi vredu ampak nič ne izstopa sploh se ga ni nič opazlo med big brotherjem sploh na začetku
Nazaj na vrh Go down
Gaby
Admin
Admin
Gaby


Število prispevkov : 562
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Zmagovalec Big Brotherja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zmagovalec Big Brotherja!   Zmagovalec Big Brotherja! Icon_minitimeTor Jun 10 2008, 19:31

Js sm glasvala za Sandija. Ne vem, sej mi je Naske tut kul , sam Sandi mi je pa še bol kul, pač ful izstopa, pa ga hitr opazš, ker v začetku sploh nisem vedla da je Naske not...
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.si
Svitka
Admin
Admin
Svitka


Število prispevkov : 2244
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

Zmagovalec Big Brotherja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zmagovalec Big Brotherja!   Zmagovalec Big Brotherja! Icon_minitimeTor Jun 10 2008, 22:39

°°×LaLy°°× je napisal/a:
Naskeju!! zato ker je edini še pr seb v hiši pa se vsaj normalno vede .sei mateja je tud fuul cool sam se mi je toti teden mal zamerla kr nonstop gnjavi pa teži kr jo zanima kaj tayb dela in je cela zamorjena. sicer pa naskeju tud prvošim zato ker pač ni ravno najbolj bogat kolker sem slišala kr baje fuul dela mama pa ma ful minimalno plačo pa še za brata more skrbet Very Happy
=
Nazaj na vrh Go down
http://super-novelas.mojforum.com
aLjaa.
Zlati član
Zlati član
aLjaa.


Število prispevkov : 1865
Age : 29
Registration date : 24/02/2008

Zmagovalec Big Brotherja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zmagovalec Big Brotherja!   Zmagovalec Big Brotherja! Icon_minitimeTor Jun 10 2008, 22:47

Svitka je napisal/a:
°°×LaLy°°× je napisal/a:
Naskeju!! zato ker je edini še pr seb v hiši pa se vsaj normalno vede .sei mateja je tud fuul cool sam se mi je toti teden mal zamerla kr nonstop gnjavi pa teži kr jo zanima kaj tayb dela in je cela zamorjena. sicer pa naskeju tud prvošim zato ker pač ni ravno najbolj bogat kolker sem slišala kr baje fuul dela mama pa ma ful minimalno plačo pa še za brata more skrbet Very Happy
=

=čeprav glih negledam redno big brotherja.enkrat na teden če ga pogledam.
Nazaj na vrh Go down
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Zmagovalec Big Brotherja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zmagovalec Big Brotherja!   Zmagovalec Big Brotherja! Icon_minitimeSre Jun 11 2008, 22:10

Sandi!!!!!!!! K je taprau dolenc, povrh vsega pa še car!!
Nazaj na vrh Go down
××AnčY××
Obsedenec
Obsedenec
××AnčY××


Število prispevkov : 831
Age : 29
Registration date : 18/04/2008

Zmagovalec Big Brotherja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zmagovalec Big Brotherja!   Zmagovalec Big Brotherja! Icon_minitimePet Dec 12 2008, 20:49

jst sm pa dala matejo =nvm zakaj... Mogoč kr je baba Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Zmagovalec Big Brotherja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Zmagovalec Big Brotherja!   Zmagovalec Big Brotherja! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Zmagovalec Big Brotherja!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Naske zmagovalec BB

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o telenovelah :: Ostalo :: Ankete-
Pojdi na: