Forum o telenovelah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum o telenovelah

Svet telenovel, igre, art in še veliko več, , , .
 
KazaloKazalo  PortalPortal  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Julija novi telenoveli na POP TV

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
**ßlnčIiii*<3
Moderator
Moderator
**ßlnčIiii*<3


Število prispevkov : 1268
Age : 32
Registration date : 07/02/2008

Julija novi telenoveli na POP TV Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Julija novi telenoveli na POP TV   Julija novi telenoveli na POP TV Icon_minitimeSob Jul 05 2008, 14:58

Julija prihajata na POP TV naslednji dve telenoveli:

18. julija bo ob 15.00 uri telenovelo Razigran par (Sos mi vida) zamenjala Marina s protagonistoma Sandro Echeverriain in Mauriciom Ochmannom (Sladka skrivnost).

25. julija pa bo ob 17.00 uri telenovelo Srce, ki odpušča (Luna la heredera) zamenjala telenovela Goreče maščevanje (Fuego en la sangre). V glavnih vlogah: Adela Noriega (Moč ljubezni), Eduardo Yánez (Čista ljubezen), Elizabeth Álvarez (Proti vetru), Jorge Salinas (Moja usoda si ti), Nora Salinas< (Esmeralda) in Pablo Montero (Močno me objemi). Telenovela je priredba kolumbijske telenovele Las Aguas Mansas oz. Pasión de Gavilanes.
Nazaj na vrh Go down
××AnčY××
Obsedenec
Obsedenec
××AnčY××


Število prispevkov : 831
Age : 29
Registration date : 18/04/2008

Julija novi telenoveli na POP TV Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Julija novi telenoveli na POP TV   Julija novi telenoveli na POP TV Icon_minitimeSob Dec 13 2008, 15:00

Goreče maščevanje mi je vrei Marina pa ne
Nazaj na vrh Go down
 
Julija novi telenoveli na POP TV
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Big Brother: Prihajata novi stanovalki!
» Nai igralci v telenoveli rebelde
» KVIZ o telenoveli Lalola
» Naj nick meseca JULIJA
» Naj avatar meseca JULIJA

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Forum o telenovelah :: Ostalo :: Novice-
Pojdi na: